
Мышь 2Е MF213 WL Black
2 490 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
- 500 дана бар
- Коды:2E-MF213WB
+7 (776) 810-39-39
МенеджерКомпанияда электрондық төлемдер қосылған. Енді сіз кез келген тауарды сайттан шықпай-ақ сатып ала аласыз.
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Беспроводная мышка с приятного наощупь матового пластика, удобной формой под правую руку и возможностью смены DPI. Никаких проводов, которые постоянно мешают и путаються на столе, с беспроводной мышкой 2Е можно работать где угодно.
| Тип манипулятора | мышь |
| Назначение | для ноутбука |
| настольный компьютер | |
| Тип подключения | беспроводное |
| DPI | 1600 dpi |
| 1200 dpi | |
| 800 dpi |
Особенности
| Кол-во колес прокрутки | 1 |
| Питание | 2хААА |
| Прокрутка | вертикальная |
Дополнительно
| Особенности | Plug & Play |
| Кнопка переключения dpi | |
| Регулировка DPI на лету | |
| Радиус действия радиоканала | 10 м |
| Совместимость | Windows |
| MacOS /10/7 и выше | |
| Linux | |
| Комплектация | мышь |
| батарейки /AAAx2 |
Физические
| Цвет | черный |
| Вес | 57 г |
| Габариты (ВxШxГ) | 38x103.5x66.8 мм |
| Материал корпуса | пластик |
Габариты брутто
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 190 мм |
| Вес | 0.10 кг |
| Объем | 0.0010 м3 |
Гарантия
| Гарантия | 12 месяцев |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | К-2 |
| Түрі | Тышқан |
| Құрылғыны қосу | Сымсыз |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 2 490 ₸





