
Мышь 2Е MF140 USB Black
990 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
- 800 дана бар
- Коды:2E-MF140UB
+7 (776) 810-39-39
МенеджерКомпанияда электрондық төлемдер қосылған. Енді сіз кез келген тауарды сайттан шықпай-ақ сатып ала аласыз.
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Тип манипулятора | мышь |
| Назначение | для ноутбука |
| настольный компьютер | |
| Тип подключения | проводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Длина провода | 1.5 м |
| DPI | 1000 dpi |
Особенности
| Кол-во колес прокрутки | 1 |
| Питание | USB |
| Прокрутка | вертикальная |
Дополнительно
| Особенности | Plug & Play |
| Эргономика | для правшей / для левшей |
| Совместимость | Windows |
| MacOS /10/7 и выше | |
| Linux | |
| Комплектация | мышь |
Физические
| Цвет | черный |
| Вес | 70 г |
| Габариты (ВxШxГ) | 35x101x62 мм |
| Материал корпуса | пластик |
Габариты брутто
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 40 мм |
| Вес | 0.09 кг |
| Объем | 0.0003 м3 |
Гарантия
| Гарантия | 12 месяцев |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Key |
| Түрі | Тышқан |
| Құрылғыны қосу | Сымды |
| Түсі | Қара |
| қызметі | Ноутбук үшін |
- Бағасы: 990 ₸





